Witamy na naszym serwisie!

Fundusze unijne, dotacje z UE, środki unijne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Szkolenie dla Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska
2015-09-18 15:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkoleniu Regionalnym dla Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska, które odbędzie się w dn. 6 października 2015r. (wtorek) w godz. 10:00-14:00 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu (Wałbrzych, ul. Wysockiego 29).

Szkolenie skierowane jest do jednostek z obszaru województwa dolnośląskiego zainteresowanych realizacją transgranicznych projektów współpracy z partnerami czeskimi. Celem szkolenia jest prezentacja potencjalnym Wnioskodawcom dostępnych informacji związanych z aplikowaniem o środki Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska. Szkolenie organizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we współpracy ze Wspólnym Sekretariatem w Ołomuńcu.


Informacje o szkoleniu, w szczególności formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie www.ewt.dolnyslask.pl

Termin rejestracji uczestników upływa w dn. 30 września 2015 r.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać jako skan dokumentu mailowo na adres rpk@dolnyslask.pl lub faxem na numer (71) 776 93 57 w terminie do dnia dn. 30 września 2015 r.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji: www.umwd.dolnyslask.pl/ewt/wspolpraca-transgraniczna/dolny-slask-czechy/kontakt/
 Autor: darr.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: