Witamy na naszym serwisie!

Fundusze unijne, dotacje z UE, środki unijne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Debata - Czy Unia Europejska wspiera młodych na rynku pracy?
2024-05-17 09:39

Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie otwartej "Razem dla demokracji. Czy Unia Europejska wspiera młodych na rynku pracy?", która odbędzie się 3 czerwca 2024r. (poniedziałek) o godz. 9:30 w Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu (ul. Prądzyńskiego 39A).

Debata będzie okazją do rozmowy z ekspertami na temat sytuacji młodych ludzi na rynku pracy w Polsce oraz możliwościach ich wsparcia - Twój głos ma znaczenie!


Jesteśmy przekonani, że udział w debacie będzie dla Was wyjątkowym doświadczeniem społeczeństwa obywatelskiego oraz okazją do rozmowy z ekspertami rynku pracy.

Kwestie związane z rynkiem pracy, rozpoczynaniem kariery czy naszym stosunkiem do pracy i podnoszenia kompetencji wywołują wiele dyskusji i kontrowersji. Biorąc udział w debacie mogą Państwo nie tylko wyrazić swoje zdanie czy obawy związane z aktualną sytuacją na rynku, ale także przedyskutować te kwestie z ekspertami, którzy także pojawią się na tym wydarzeniu.

Podczas debaty poruszymy także kwestię finansowania działań firm na podnoszenie kompetencji pracowników.

W debacie wezmą udział m.in.:
Artur Mazurkiewicz - prezes zarządu Dolnośląskich Pracodawców,
Robert Lisicki - ekspert rynku pracy Konfederacji Lewiatan,
ekspert Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu.

Udział w debacie jest bezpłatny - liczba miejsc ograniczona!
Decyduje kolejność zgłoszeń – rejestracja przez formularz do 29 maja 2024 r.: https://forms.gle/KBkkxubWwxyZ1gqj7

Organizatorami debaty jest Fundacja Merkury oraz Dolnośląscy Pracodawcy. Partnerem wydarzenia jest Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych.

Debata organizowana jest w ramach realizacji projektu "Młodzi w akcji", finansowanego ze środków Komisji Europejskiej.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: