Witamy na naszym serwisie!

Fundusze unijne, dotacje z UE, środki unijne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Debata - Dlaczego kryzys klimatyczny dotyczy Ciebie?
2024-03-15 08:47

Twój głos ma znaczenie - zapraszamy do udziału w debacie otwartej dotyczącej zmian klimatu oraz ochrony środowiska "Razem dla demokracji. Dlaczego kryzys klimatyczny dotyczy Ciebie?".

Debata odbędzie się już w środę 27 marca 2024 r. o godz. 10:00 w sali Kuźnia w Centrum Nauki i Sztuki Stara Koplania w Wałbrzychu.

Kwestie związne z kryzysem klimatycznym i ochroną środowiska wywołują wiele dyskusji i kontrowersji. Biorąc udział w debacie, możecie nie tylko wyrazić swoje zdanie czy obawy związane z aktualną sytuacją klimatyczną, ale także przedyskutować te kwestie z ekspertami, którzy także pojawią się na tym wydarzeniu.

Podczas debaty poruszymy także kwestię finansowania działań firm na rzecz klimatu.


Eksperci, którzy wezmą udział w debacie to:
- dr Roman Szełemej – prezydent Wałbrzycha,
- prof. Grzegorz Krzos – profesor zarządzania i biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu,
- Anna Kula – doradca PR i ESG,
- Magdalena Kryszewska – ekspert Windhunter Academy,
- ekspert Credit Agricole Bank Polska S.A.

Moderatorem debaty będzie Mateusz Kokoszkiewicz - dziennikarz zajmujący się kwestiami związanymi z klimatem i środowiskiem.

Udział w debacie jest bezpłatny - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń - rejestracja przez formularz do 22 marca 2024 r. ⇒ https://forms.gle/YNytC3wW7GSBboqm6

Zapraszamy!

Organizatorami debaty jest Fundacja Merkury oraz Dolnośląscy Pracodawcy. Debata organizowana jest w ramach realizacji projektu "Młodzi w akcji", finansowanego ze środków Komisji Europejskiej.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: