Witamy na naszym serwisie!

Fundusze unijne, dotacje z UE, środki unijne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Nowości czytelnicze w głuszyckiej bibliotece
2023-08-02 10:25

Dobra wiadomość dla moli książkowych: miło nam poinformować, że Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy otrzymało dofinansowanie w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0” Priorytet 1 Poprawa oferty bibliotek publicznych Kierunek interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych.


Przyznana kwota dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wynosi w tym roku 7.893 zł. Warto dodać, że ramach wkładu własnego Organizator, czyli Gmina Głuszyca przeznaczyła w bieżącym budżecie również kwotę 7.893 zł na zakup nowości wydawniczych.

 

-Środki finansowe pochodzące z dotacji ministerialnej oraz środki z wkładu własnego Organizatora wzbogacą księgozbiór głuszyckiej biblioteki o kolejne ciekawe pozycje książkowe. Zachęcamy gorąco naszych czytelników do korzystania z zasobów biblioteki i zgłaszanie bibliotekarzom propozycji tytułów do zakupu na stronie internetowej, poprzez kontakt mailowy lub w czasie odwiedzin w bibliotece - dodaje Sabina Jelewska, dyrektorka CK-MBP w Głuszycy.

 

Przypominamy, że propozycje książek do zakupu można przesyłać na adres mailowy: biblioteka@gluszyca.pl lub poprzez wypełnienie formularza na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl/zakładka Biblioteka/ Zaproponuj do zakupu.

 

Nazwa zadania: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i /lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

 

Realizacje zadania jest „dofinansowana ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: