Witamy na naszym serwisie!

Fundusze unijne, dotacje z UE, środki unijne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki ...
2022-10-06 12:09

 

...z zielonym światłem od KE.


„FENG jako pierwszy program na perspektywę finansową 21-27 został zatwierdzony przez Komisję Europejską.” czytamy na profilu LinkedIn Marzeny Chmielewskiej, ekspertki Konfederacji Lewiatan w obszarze Funduszy Europejskich.

 

To ogromny krok w kierunku udostępnienia dofinansowań dla przedsiębiorców chcących rozwijać się w obszarze innowacji. Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 z budżetem 7,9 mld złotych, to największy krajowy program wspierania innowacyjności w Unii Europejskiej. Środki te trafią do polskich firm i pozwolą na rozwój prac B+R oraz na późniejsze wdrażanie ich wyników w przedsiębiorstwie. To ogromny krok dla Polskiej gospodarki nie tylko w stronę wyższego zaawansowania technologicznego, ale także w kierunku bardziej ekologicznej i nowoczesnej działalności.

 

Zatwierdzoną wersję programu można już znaleźć na stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

 

innowacje.dp.org.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: