Witamy na naszym serwisie!

Fundusze unijne, dotacje z UE, środki unijne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Punk Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu
2014-08-11 11:39

W Wałbrzychu od miesiąca maja 2014 roku działa Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Posiada on swoją siedzibę na drugim piętrze, w pokoju numer 25, który mieści się w budynku Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, przy pl. Magistrackim 1. Jest on czynny w poniedziałek w godzinach od 8:00 do 18:00, a od wtorku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W punkcie można uzyskać bezpłatnie informacje na temat sposobów pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej. Osoby z województwa dolnośląskiego podczas bezpośredniej wizyty w punkcie oraz drogą telefoniczną lub mailową mogą dowiedzieć się na temat dofinansowania, niezbędnego przy zakładaniu własnej firmy i potrzebnego przy rozwoju istniejącego już przedsiębiorstwa. Wszystko w punkcie informacyjnym dostosowane jest do potrzeb klienta, który nie jest zobowiązany umawiać się wcześniej na wizytę.


Każdy, kto jest zainteresowany założeniem własnej działalności, przedsiębiorca czy przedstawiciele organizacji samorządowych i pozarządowych może dowiedzieć się, jak pozyskać środki unijne. Wszyscy zostaną obsłużeni w godzinach urzędowania punktu. Obecnie mogą zgłaszać się osoby, szukające wsparcia w formie pożyczek i poręczeń z funduszu Unii Europejskiej dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W związku z powyższym do punktu zapraszani są przede wszystkim przedsiębiorcy. W późniejszym czasie, od miesiąca lipca bieżącego roku zaplanowane są bezzwrotne dotacje dla firm. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu to doskonałe rozwiązanie na uzyskanie niezbędnej wiedzy, dotyczącej środków unijnych.

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: