Witamy na naszym serwisie!

Fundusze unijne, dotacje z UE, środki unijne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Fundusz Regionu Wałbrzyskiego
2014-08-11 11:38

Dnia 2 czerwca 2014 roku Fundusz Regionu Wałbrzyskiego podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na kolejną edycję programu JEREMIE czyli wspólnych zasobów dla małych i średnich firm. W latach wcześniejszych były zrealizowane już cztery umowy w ramach inicjatywy JEREMIE. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego jest również pierwszym pośrednikiem w ramach konkursu na Pożyczkę Globalną. Przedsiębiorcy dzięki Programowi JEREMIE w latach 2010-2013 otrzymali 83 miliony złotych wsparcia. W Urzędzie Marszałkowskim we Wrocławiu odbyło się oficjalne zawarcie umowy na środki unijne z Regionalnego Programu Operacyjnego z przeznaczeniem dla województwa dolnośląskiego.


Zostaną rozdane środki unijne do przedsiębiorców na Dolnym Śląski. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego rozdysponuje aż 22 miliny złotych. Jest to pomoc skierowana pod adresem przedsiębiorstw na: finansowanie działalności, inwestycje, tworzenie miejsc zatrudnienia, wyposażanie i doposażenie stanowisk pracy, wprowadzanie innowacji i wdrażanie nowych technologii. Pomoc będzie udzielana w formie pożyczki do 1 miliona złotych na niezmienionych, nadal obowiązujących, korzystnych dla przedsiębiorców warunkach. Nie będzie pobierana prowizja od rozpatrzonego wniosku i oprocentowanie pożyczki w skali rocznej wyniesie 2 %. Profesjonalni doradcy będą służyć pomocą na miejscu i w terenie. Na stronie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego można skorzystać z kalkulatora pożyczkowego.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: