Witamy na naszym serwisie!

Fundusze unijne, dotacje z UE, środki unijne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Kwaterodawcy Gór Sowich otworzyli sezon
2009-05-27 11:39

Członkowie Stowarzyszenia Kwaterodawców Gór Sowich 26 maja 2009 r. po raz 14 otworzyli sezon turystyczny. Wprawdzie otwarcia sezonu dokonują rok w rok, jednak nigdy go nie zamykają. Twierdzą, że sezon turystyczny trwa cały rok, zwłaszcza w Górach Sowich. Na uroczystość co roku przybywają znamienici goście. To właśnie z Nimi Stowarzyszenie pragnie podzielić się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami, opowiedzieć o swoich pomysłach i zamierzeniach. W tym roku na otwarcie przybyła Poseł na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Senator RP Roman Ludwiczuk, Starosta Powiatu Wałbrzyskiego Augustyn Skrętkowicz, Wójt Gminy Walim Adam Hausman, przedstawiciele Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego i wiele innych znanych osobistości. Stowarzyszenie Kwaterodawców Gór Sowich działa od 1995 roku, zrzesza 21 członków.


Działają non profit, dlatego mimo, iż mają wiele dobrych pomysłów, to czasami ciężko z ich realizacją. Jednak zgodnie twierdzą, że w grupie siła. I tak od 14 lat.

Źródlo: walim.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: